Компанія «Ленів» була заснована у 2005 році як вузькоспеціалізоване підприємство з ремонту та загострення стрічкових пил. Але, прагнучи розвитку та йдучи за умовами ринку, наприкінці 2006 року ми започаткували сервіс для більш широкого спектру деревообробного інструменту, а згодом сформувався і відділ продажу. Протягом тривалого часу ми співпрацювали з найвідомішими європейськими виробниками різного роду інструментів та розхідних матеріалів, серед яких AKE, APEX, FABA, Kennametal, Koronet, Kvarnstrands, Munkfors, Ro-Ma, Tigra та багато інших. Ми вчилися та переймали досвід, наші працівники проходили стажування за кордоном і відвідували міжнародні виставки, щоб мати змогу зараз застосовувати ці знання у власному виробничому процесі, кваліфіковано та правильно підбирати інструмент під індивідуальні потреби клієнта.

У 2014 році ми переїхали на нову локацію зі значно ширшими виробничими площами та потужностями. Того ж року було започатковано виробництво та сервіс широких стрічкових пил, а в 2016 році ми впровадили виготовлення дискових пил.

Наш інструмент випускається на сучасному обладнанні, що забезпечує йому належну якість. В умовах постійного розвитку технологій ми намагаємося вкладати ресурси в оновлення виробничої бази підприємства, щоб дотримуватися належних стандартів якості нашої продукції.

На сьогоднішній день ТОВ «Ленів» є однією з найбільш розвинених компаній в Україні, яка займається виробництвом та сервісом інструменту для деревообробки.