Абразиви

Пропонуємо круги для загострення всіх типів деревообробного інструменту: абразивні, алмазні, боразонові.

Твердий сплав

Широкий вибір твердих сплавів різних типів та розмірів для напаювання зубів дискових пил, фрез, ножів та ін. Твердосплавні циліндричні прутки, заготовки під профілювання, вироби з полікристалічного алмазу.

Стеліт

Постійно в наявності на складі стандартні прутки Stellite 12 діаметром від 2,4 до 6,4 мм.

Гідромуфти

Пропонуємо різного роду затискні системи для найбільш точного позиціонування інструменту.

Гідромуфта Hydro-Grip — швидка, легка та точна фіксація інструменту. З допомогою Т-подібного шестигранного ключа Ви зможете всього за декілька секунд бездоганно закріпити та відцентрувати інструмент. Завдяки двохшаровій конструкції гідромуфта має властивість розширюватись, рівномірно прилягаючи до інструменту та шпинделя верстату. Таким чином, гідромуфта та інструмент утворюють ідеально відцентрований, змонтований, готовий до запуску в роботу блок. Це значно скорочує витрати часу на кріплення інструменту.

З допомогою гідромуфти Hydro-Grip можна досягти надзвичайно високої точності та продуктивності з мінімальним зносом та биттям інструменту. При рівномірній роботі інструменту можна підвищити швидкість подачі та частоту обертання вала, при цьому зберегти чистоту поверхні деталі. Це неодноразово підтверджено підвищенням ефективності витрат у наших клієнтів!